2026-04-29
Globos namuose netrūko šilumos, šypsenų ir prasmingų akimirkų – čia lankėsi Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro mokinės, būsimų slaugytojo padėjėjų būrys, lydimos lektorės Renatos Tamošiūnaitės, kurios atvyko susipažinti su slaugytojo padėjėjo darbu globos įstaigoje. Susitikimas buvo kupinas nuoširdumo. Mokinės atvyko ne tuščiomis – globos namų gyventojams jos padovanojo savo rankomis kurtas origami gėles, spinduliuojančias šiluma, tai pat vaišino pačių pagamintais saldumynais, o vieną jautriausių akimirkų sukūrė jų atliekama daina, kuri ne vienam sujaudino širdį. Globos namuose dirbančios slaugytojo padėjėjos mielai dalijosi savo kasdiene darbo patirtimi, papasakojo apie darbo džiaugsmus ir iššūkius. Jos šiltai bendravo su mokinėmis, drąsino jas ir sveikino renkantis prasmingą, atsakingą bei labai reikalingą profesiją. Šis susitikimas tapo gražiu kartų ir patirčių susiliejimu – kupinu gerumo, įkvėpimo ir tikro žmogiško ryšio.






















