2026-05-04
Gegužės 4-ąją, minint Šv. Florijono – ugniagesių globėjo – dieną, Gargždų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba atvėrė duris lankytojams. Šia gražia proga pasinaudojo ir mūsų globos namų gyventojai, kurie, lydimi užimtumo specialistės Sandros, smalsiai apžiūrėjo ugniagesių darbo aplinką, techniką ir naudojamą įrangą. Tačiau didžiausią įspūdį paliko ne tik įrenginiai, bet ir patys ugniagesiai – šilti, atviri, nuoširdžiai dalijęsi savo patirtimi ir kasdienybės istorijomis. Netrūko klausimų, šypsenų ir nuoširdaus susidomėjimo. Gyventojai turėjo galimybę ne tik pamatyti, bet ir pajusti, kiek drąsos, atsakomybės ir pasiaukojimo slypi šioje profesijoje. Tokios išvykos dovanoja ne tik naujų žinių, bet ir bendrystės jausmą, geras emocijas bei įkvepiančius susitikimus. Nuoširdžiai dėkojame Gargždų priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai už šiltą priėmimą, skirtą laiką ir įsimintiną patirtį.

















